Kontakty

Roubíček, Moskal, Šefraný advokátní kancelář

Skořepka 1058/8, Praha 1, 110 00
Web: www.akrms.cz
Tel: +420 22 42 42 640

Mgr. Ing. Michal Roubíček, advokát
email: m.roubicek@akrms.cz

Mgr. Martin Moskal, advokát
Email: m.moskal@akrms.cz

Mgr. Martin Šefraný, advokát
Email: m.sefrany@akrms.cz

Mgr. Pavel Polívka, advokátní koncipient
Email: p.polivka@akrms.cz

Služby

V oblasti obchodního práva poskytujeme našim klientům veškeré služby související se založením, změnami a správou obchodních společností a družstev, včetně družstev bytových, zastupujeme naše klienty v jednání s obchodními partnery.

Zastupujeme společnosti v obchodněprávních sporech a poskytujeme komplexní právní služby v oblasti insolvenčního řízení, řešení úpadku a případné likvidaci společností.

V oblasti občanského práva jsme k dispozici našim klientům ve všech sférách právních potřeb. Zastupujeme naše klienty při koupi a prodeji nemovitostí, vymáhání pohledávek, popřípadě oddlužení. Máme bohaté zkušenosti s řízeními o dědictví a dědických sporech.

V oblasti pracovního práva poskytujeme našim klientům právní pomoc při sjednávání pracovních poměrů se zaměstnanci a jejich ukončování, rovněž řešíme spory související s nároky zaměstnavatelů a zaměstnanců vyplývající z rozvázání pracovního poměru.

V oblasti trestního práva nabízíme poradenství a zastupování před soudy v trestním řízení. Zaměřujeme se na hospodářskou kriminalitu, a naše klienty zastupujeme jak v přípravném řízení, tak v hlavním líčení včetně případných odvolacích prostředků.

Naše advokátní kancelář má zkušenosti s operacemi na finančním trhu a nabízí našim klientům své služby v oblasti práva cenných papírů a všech služeb s finančním trhem souvisejícím, a to zejména compliance pro subjekty pohybující se na trhu zprostředkování nákupu a prodeje cenných papírů.

Kde nás najdete